Telefon

05442725324

E-Mail Adresi

info@ballitur.com

Turlarımız

Ana Sayfa Turlarımız

Turlarımız
30 - Agustos - 2022 / örnek etiket,

Turlarımız

Palamutbükü güzergahı ile baştan sona enfes bir yolculuk yapacağınızın garantisini verebiliriz. Öyle ki, açılacağımız birbirinden güzel koylar ve tüm doğal oluşumlar adeta ruhunuzu besleyecek!

Maceramızı başlatmak adına saat sabah 10.00’da iskelede güler yüzlü ekibimiz tarafından karşılanıp tekneye buyur edileceksiniz ve güvertedeki yerinizi alacaksınız. Hemen ardından da masmavi yolculuğumuz başlayacak!

  • Tekne turu güzergahının ani hava değişimi gibi öngörülemez koşullarda değişebileceğini lütfen göz önünde bulundurun.

Akvaryum Koyu

ilk durağımız olan Akvaryum Koyu’na vardığımızda, kısa bir yüzme molası vereceğiz. Adından da belli olacağı gibi akvaryum gibi tertemiz bir denizde denize girmek kim istemez ki…

Çay Liman

Bir sonraki durağımız  Çay liman. Turkuaz rengi ile yüzmeye doyamayacağınız doğa harikasında kısa bir mola vereceğiz.

Knidos

Burası tarihi ve sempatik bir bölge olmasıyla meşhurdur ve eminiz ki tam olarak bu özellikleriyle sizi kendisine hayran bırakacaktır.

Huzurlu atmosferi ve nefis görüntüsüyle güzergahımızın bu durağı, Tarih Öğretmeni kaptanınız Ömercan Ballı'nın verdiği bilgiler sayesinde unutumaz bir durak olacak...

Zamanın nasıl geçtiğini , siz daha nasıl acıktığınızı bile fark etmeden lezzetli bir öğle yemeği molası vereceğiz!

Teknede taze taze hazırladığımız leziz yemekleri yiyerek enerjinizi tazeledikten sonra yolculuğumuza hız kesmeden devam edeceğiz.

Son durağımızda sık kayalarla örülü etrafı sayesinde el değmeden günümüze gelmiş olan sulara karışacağız. Doğa Ana’nın mucizelerine tanıklık edeceğiz.

Programımız sonlandığında tekrar limana dönmek için yola çıkacağız.. Yol boyunca nefis manzaralar, kahkahalar, eğlence ve sıcacık güneş bizimle olacak.

Limana vardığımızda tekne ekibimizle vedalaştıktan sonra tekrar buluşmak için gün sayıyor olacağız...

Biz sizi arayalım

“Sizinle irtibata geçebilmemiz için GSM numarasını ekteki ilgili alana girer misiniz.” Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.