Telefon

05442725324

E-Mail Adresi

info@ballitur.com

Günlük Tekne Turu

Ana Sayfa Günlük Tekne Turu

Günlük Tekne Turu

Palamutbükü''nde düzenlenen tekne turu programımız sabah saat 10:00 gibi başlayıp ve akşam üzeri 17:00 gibi sona ermektedir. Tam gününüzü kapsayacak olan bu program, güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla birlikte sizin için unutulmaz bir tatil aktivitesi olacaktır.

Bahsi geçen tekne turu esnasında ziyaret edeceğimiz koylar rotamızı oluşturmaktadır; fakat kaptanımız siz misafirlerimizin rahat edebilmesi için kimsenin olmadığı, kalabalıktan uzak koyları tercih etmesinden dolayısıyla rotamızda değişiklikler yaşanabilir.

Palamutbükü'nü tatil rotanız olarak seçtiyseniz, onun keyfini iyice çıkarabilmek için mutlaka turumuza kayıt olmalısınız. Yalnızca doğal güzellikleri ile değil, teknede hazırlanan lezzetli mi lezzetli öğle yemeği menüsü ile de size mükemmel bir tatil yaşatacaktır. Bunları detaylı bir şekilde programımız çerçevesinde açıklayacağız. Bu nedenle okumaya devam etmenizi ve çantanızı şimdiden hazırlamanızı öneririz!

Biz sizi arayalım

“Sizinle irtibata geçebilmemiz için GSM numarasını ekteki ilgili alana girer misiniz.” Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.