Telefon

05442725324

E-Mail Adresi

info@ballitur.com

Hakkımızda

Ana Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Üzerinde yer aldığı yarımadanın birbirinden güzel koylarıyla ilgi gören Datça Palamutbükü, yaz aylarının en sevilen tatil destinasyonlarından biri…

Harika doğası ve tertemiz deniziyle çok sevilen bu beldenin bakir koylarında yüzmek için en iyi alternatif de elbette tekne turları oluyor. Karadan ulaşmanın zor olduğu noktalara denizden kolayca erişme olanağı sunan Palamutbükü tekne turları tatilcilerin favori aktiviteleri arasında yer alıyor. 

Günübirlik veya konaklamalı tekne turu seçenekleri sunan Ballı Tur, mevcut programlarıyla Palamutbükü'nün en güzel koylarında yüzebileceğiniz gezilere imza atıyor.

2017 yılında Ömercan Ballı'nın anne ve babasının hazırlık ve tedarik alanlarındaki destekleri ile kurulan ve kardeşi ile devam eden aile işletmesi misafir memnuniyeti odaklı hizmet kalitesi ile samimi ve huzur dolu gezinize ev sahipliği yapıyor. 

Kaptanımız; "Amacımız turumuzda misafir ettiğimiz sizleri günü birlik müşteri olarak değil kazandığımız dost olarak bilmek. Azra Erhat’ın Cevat Şakir Kabaağaçlı ( Halikarnas Balıkçısı)’nın Mavi yolculuk kültürünün devamı olmak gayretiyle sizler için her daim daha iyi olmaya çaba gösteriyoruz." diyerek yaz boyunca her gün misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.


Biz sizi arayalım

“Sizinle irtibata geçebilmemiz için GSM numarasını ekteki ilgili alana girer misiniz.” Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.